WELDE ROMANIA

Contact

Sediul principal

vezi harta mare

Localitate: Dragomiresti Vale, sat Dragomiresti Deal

Judet: Ilfov
Adresa: Autostrada Bucuresti-Pitesti km 13; in cadrul Bucharest West Logistic Park (hala F1), 077096
Fax: 0213 18 84 80 | 0213 18 84 80 96
Email: office@welderomania.ro
Adresa web: www.welderomania.ro
Persoana de contact
Nume: Mihaela Staicu
Functie: Reprezentant vanzari - Bucuresti si Ilfov
Telefon: 0752 300 285
Email: mihaela.staicu@welderomania.ro
Persoana de contact
Nume: Alina Balica
Functie: Reprezentant vanzari - Bucuresti si Ilfov
Telefon: 0752 300 051
Email: alina.balica@welderomania.ro
Persoana de contact
Nume: Stefan Anusca
Functie: Reprezentant vanzari - Bucuresti si Ilfov
Telefon: 0755 010 006
Email: stefan.anusca@welderomania.ro
Persoana de contact
Nume: Marius Badea
Functie: Reprezentant vanzari Sud (GJ, DJ, VL, OT, AG, GR, DB, TR)
Telefon: 0752 126 727
Email: marius.badea@welderomania.ro
Persoana de contact
Nume: Ion Andronache
Functie: Reprezentant vanzari Sud-Est
Telefon: 0755 083 081
Email: ion.andronache@welderomania.ro
Persoana de contact
Nume: Alexandru Rusu
Functie: Reprezentant vanzari Centru (SB, BV, CV, MS, HR, PH, BZ, VN)
Telefon: 0742 046 378
Email: alexandru.rusu@welderomania.ro
Persoana de contact
Nume: Mihai Costin
Functie: Reprezentant vanzari Nord-Vest (SM, MM, SJ, BN, CJ, AB)
Telefon: 0752 300 047
Email: mihai.costin@welderomania.ro
Persoana de contact
Nume: Darius Ghise
Functie: Reprezentant vanzari Sud-Vest (BH, AR, TM, CS, GJ, HD, MH)
Telefon: 0754 069 123
Email: darius.ghise@welderomania.ro
Persoana de contact
Nume: Dragos Bradu
Functie: Reprezentant vanzari Nord-Est (IS, SV, BT, VS, BC, NT, GL, BR)
Telefon: 0752 300 042
Email: dragos.bradu@welderomania.ro
Persoana de contact
Nume: Anca Savulescu
Functie: Contabilitate
Telefon: 0755 083 083
Email: anca.savulescu@welderomania.ro