Prezentați-vă pe SpatiulConstruit.ro

Contact


SC ARHITECT SPACE SRL
|   Număr de înregistrare la Registrul Comerţului J40/16213/2008   |   CUI: RO 24502977   |
Str. Cercelus 26, 031407 București
Telefon: 031 828 01 11
Email: office@spatiulconstruit.ro


Departament Vânzări

 

Ionut Mircea - Sales & Marketing Manager
E-mail: ionut.mircea@spatiulconstruit.ro

Andreea Moios - Sales & Marketing Ambassador
E-mail: andreea.moios@spatiulconstruit.ro

 

Andreea Ion - Sales & Marketing Ambassador
E-mail: andreea.ion@spatiulconstruit.ro 

 

Sebea Liliana - Financiar  

E-mail: sebea.liliana@spatiulconstruit.ro

 

 

  

Departament Editare
 
 

Iuliana Marin Ioanitescu - Redactor

E-mail: iuliana.ioanitescu@spatiulconstruit.ro

 

Vladimir Dobre - Editor

E-mail: vladimir.dobre@spatiulconstruit.ro

 

Camelia Sisea - Redactor

E-mail: camelia.sisea@spatiulconstruit.ro

 

Isabelle Alexe - Editor

E-mail: isabelle.alexe@spatiulconstruit.ro