TeraSteel

Contact

Sediu principal

vezi harta mare

Localitate: Sieu-Magherus, Sat Saratel

Judet: Bistrita-Nasaud
Adresa: DN 15A, km 45+500
Telefon: 0741 50 40 30
Email: marketing@terasteel.ro
Persoana de contact
Nume: Marian Pop
Functie: Reprezentant Maramureș, Sălaj, Bihor, Satu Mare
Telefon: 0723 597 023
Email: pop.marian@terasteel.ro
Persoana de contact
Nume: Sergiu Matei Turcanu
Functie: Reprezentant Suceava, Botoșani, Iași, Neamț, Vaslui, Bacău
Telefon: 0723 597 022
Email: matei.sergiu@terasteel.ro
Persoana de contact
Nume: George Grădinar
Functie: Reprezentant Brașov, Sibiu, Covasna
Telefon: 0734 881 789
Email: gradinar.george@terasteel.ro
Persoana de contact
Nume: Gelu Simion
Functie: Reprezentant Dolj, Olt, Vâlcea, Argeș, Teleorman
Telefon: 0734 881 789
Email: simion.gelu@terasteel.ro
Persoana de contact
Nume: Dorin Marin
Functie: Reprezentant București (Sectoarele 2, 3, 4), Călărași, Ilfov
Telefon: 0736 885 286
Email: marin.dorin@terasteel.ro
Persoana de contact
Nume: Viorel Străuneanu
Functie: Reprezentant Brăila, Galați, Tulcea
Telefon: 0734 881 796
Email: strauneanu.viorel@terasteel.ro
Persoana de contact
Nume: Mircea Ionașcu
Functie: Reprezentant Arad, Timișoara, Caransebeș, Mehedinți, Hunedoara, Gorj
Telefon: 0727 831 796
Email: ionascu.mircea@terasteel.ro
Persoana de contact
Nume: Dan Chirilă
Functie: Reprezentant Dâmbovița, Prahova
Telefon: 0728 297 610
Email: chirila.dan@terasteel.ro
Persoana de contact
Nume: Pop Viorel
Functie: Reprezentant București (Sectoarele 1, 5, 6), Ialomita, Constanța
Telefon: 0744 523 595
Email: viorel.pop@terasteel.ro
Persoana de contact
Nume: Marin Catalin
Functie: Reprezentant Giurgiu, Vrancea, Buzau
Telefon: 0725 943 954
Email: marin.catalin@terasteel.ro
Persoana de contact
Nume: Horațiu Găurean
Functie: Reprezentant Cluj, Bistrita-Nasaud, Alba, Mures
Telefon: 0734 881 787
Email: gaurean.horatiu@terasteel.ro
Persoana de contact
Nume: Ion Ciorba
Functie: Reprezentant Republica Moldova
Email: ion.ciorba@terasteel.ro