TeraPlast

Contact

Fabrica

vezi harta mare

Localitate: sat Saratel, comuna Sieu-Magherus

Judet: Bistrita-Nasaud
Adresa: TeraPlast, DN 15A (Reghin Bistrita), km 45 + 500, 427301
Fax: 0263 23 12 21
Email: office@teraplast.ro | reclamatii@teraplast.ro | recycling@teraplast.ro

Vanzari Instalatii

Persoana de contact
Nume: Florea Marius
Functie: Manager zonal Prahova, Dambovita
Telefon: 0752 101 588
Email: marius.florea@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Stancu Florin
Functie: Manager zonal Bucuresti sectorul 1, 3, 4, Arges
Telefon: 0746 207 039
Email: florin.stancu@terapalst.ro
Persoana de contact
Nume: Harcu Aurel Mihai
Functie: Manager zonal Bucuresti sectorul 5, Ilfov
Telefon: 0752 101 627
Email: mihai.harcu@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Sorina Moraru
Functie: Manager zonal Giurgiu si sector 6
Telefon: 0751 101 648
Persoana de contact
Nume: Pohoata Mihai
Functie: Manager zonal Constanta, Tulcea, Ialomita, Calarasi
Telefon: 0755 744 572
Email: mihai.pohoata@terapalst.ro
Persoana de contact
Nume: Cenuşe Ionuţ
Functie: Manager zonal Dolj, Olt, Targoviste
Telefon: 0757 101 672
Email: ionut.cenuse@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Susa Florin
Functie: Manager zonal Hunedoara, Caras-Severin
Telefon: 0744 504 429
Email: florin.susa@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Cojocariu Ilie
Functie: Manager zonal Bihor, Arad
Telefon: 0757 101 676
Email: ilie.cojocariu@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Cobzaru Madalin
Functie: Manager zonal Mehedinti, Gorj, Valcea
Telefon: 0752 101 624
Email: madalin.cobzaru@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Tudose Alin
Functie: Manager zonal Timis
Telefon: 0758239693
Email: alin.tudose@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Bucur Imanuel
Functie: Manager zonal Suceava, Neamt, Bacau
Telefon: 0744 600 126
Email: imanuel.bucur@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Serban Florin
Functie: Manager zonal Vaslui, Galati, Braila
Telefon: 0757 101 673
Email: florin.serban@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Mihailescu Adrian
Functie: Manager zonal Buzau, Vrancea
Telefon: 0758 076 133
Email: adrian.mihailescu@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: PETRACHE Viorel
Functie: Manager zonal Botosani, Iasi
Telefon: 0755 040 881
Email: viorel.petrache@terapalst.ro
Persoana de contact
Nume: Sanduly Mihaly
Functie: Manager zonal Mures, Harghita, Covasna
Telefon: 0757 101 678
Email: sanduly.mihaly@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Mateas Cristel
Functie: Manager zonal Satu-Mare, Maramures, Salaj
Telefon: 0752 101 577
Email: matei.mateas@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Spiroiu Andrei
Functie: Manager zonal Brasov, Sibiu
Telefon: 0752 101 587
Email: andrei.spiroiu@teraplast.ro
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.