TeraPlast

TeraPlast

Traditie de peste 120 ani

Contact

Fabrica

vezi harta mare

Localitate: Bistrita

Judet: Bistrita-Nasaud
Adresa: Parc Industrial Teraplast, DN 15A (Reghin Bistrita), km 45 + 500, 427298
Telefon: 0374 46 15 29
Fax: 0263 23 12 21
Email: office@teraplast.ro | reclamatii@teraplast.ro | recycling@teraplast.ro

Vanzari profile tamplarie

Persoana de contact
Nume: Damian Florin
Functie: Reprezentant - Arges, Dolj, Olt, Teleorman, Valcea
Telefon: 0752 101 628
Email: florin.damian@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Nastase Constantin Valentin
Functie: Reprezentant - Alba, Brasov, Covasna, Harghita, Mures, Sibiu
Telefon: 0748 590 006
Email: valentin.nastase@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Nemtoiu Irinel
Functie: Reprezentant Bucuresti sectorul 2, 3, 4. Constanta, Galati, Ialomita, Vrancea
Telefon: 0752 101 633
Email: irinel.nemtoiu@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Pop Aurel
Functie: Reprezentant - Bacau, Botosani, Buzau, Iasi, Neamt, Suceava, Vaslui, Republica Moldova
Telefon: 0752 317 078
Email: aurel.pop@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Pralea Cristian
Functie: Reprezentant - Bucuresti sectorul: 1, 5, 6. Calarasi, Ilfov
Telefon: 0773 349 963
Email: cristian.pralea@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Rosu Valentin
Functie: Reprezentant - Arad, Bihor, Caras-Severin, Gorj, Hunedoara, Mehedinti, Timis, Serbia
Telefon: 0752 101 625
Email: valentin.rosu@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Savin Romeo
Functie: Reprezentant - Ungaria, Slovacia
Telefon: 0757 099 994
Email: romeo.savin@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Toma Silviu
Functie: Reprezentant - Bistrita-Nasaud, Cluj, Maramures, Salaj, Satu-Mare
Telefon: 0757 101 691
Email: silviu.toma@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Zaharia Corina
Functie: Reprezentant - Macedonia, Dambovita, Alte tari
Telefon: 0757 101 689
Email: corina.zaharia@teraplast.ro

Vanzari Instalatii

Persoana de contact
Nume: Anca Dorin Eliazar
Functie: Reprezentant Comercial Instalatii - Bistrita-Nasaud, Cluj, Alba
Telefon: 0752 101 573
Email: dorin.anca@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Boce Claudiu Cristian
Functie: Reprezentant Comercial Instalatii - Timisoara
Telefon: 0758 239 693
Email: claudiu.boce@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Bucur Imanuel
Functie: Reprezentant Comercial Instalatii Suceava, Neamt, Bacau
Telefon: 0744 600 126
Email: imanuel.bucur@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Cobzaru Madalin
Functie: Reprezentant Comercial Instalatii - Mehedinti, Gorj, Valcea
Telefon: 0752 101 624
Email: madalin.cobzaru@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Cojocariu Ilie
Functie: Reprezentant Comercial Instalatii - Bihor, Arad
Telefon: 0757 101 676
Email: ilie.cojocariu@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Florea Marius
Functie: Reprezentant Comercial Instalatii - Prahova, Dambovita
Telefon: 0752 101 588
Email: marius.florea@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Harcu Aurel Mihai
Functie: Reprezentant Comercial Instalatii - Bucuresti sectorul 5, 6, Ilfov, Giurgiu
Telefon: 0752 101 627
Email: mihai.harcu@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Ion Florin
Functie: Reprezentant Comercial Instalatii - Bucuresti sectorul 2, 3, Ilfov
Telefon: 0752 101 591
Email: florin.ion@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Mateas Cristel Teodor Matei
Functie: Reprezentant Comercial Instalatii - Satu-Mare, Maramures, Salaj
Telefon: 0752 101 577
Email: matei.mateas@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Mihailescu Adrian
Functie: Reprezentant Comercial Instalatii - Buzau, Vrancea
Telefon: 0758 076 133
Email: adrian.mihailescu@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: PETRACHE Viorel
Functie: Reprezentant Comercial Instalatii - Botosani, Iasi
Telefon: 0755 040 881
Email: viorel.petrache@terapalst.ro
Persoana de contact
Nume: Pohoata Mihai
Functie: Reprezentant Comercial Instalatii - Constanta, Tulcea, Ialomita, Calarasi
Telefon: 0755 744 572
Email: mihai.pohoata@terapalst.ro
Persoana de contact
Nume: Sanduly Mihaly
Functie: Reprezentant Comercial Instalatii - Mures, Harghita, Covasna
Telefon: 0757 101 678
Email: sanduly.mihaly@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Serban Florin
Functie: Reprezentant Comercial Instalatii - Vaslui, Galati, Braila
Telefon: 0757 101 673
Email: florin.serban@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Spiroiu Andrei Razvan
Functie: Reprezentant Comercial Instalatii - Brasov, Sibiu
Telefon: 0752 101 587
Email: andrei.spiroiu@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Stancu Florin
Functie: Reprezentant Comercial Instalatii - Bucuresti sectorul 1, 4, Ilfov, Arges
Telefon: 0746 207 039
Email: florin.stancu@terapalst.ro
Persoana de contact
Nume: Susa Florin
Functie: Reprezentant Comercial Instalatii - Hunedoara, Caras-Severin
Telefon: 0744 504 429
Email: florin.susa@teraplast.ro