GEPLAST

Contact

Adresa corespondenta

vezi harta mare

Localitate: Pantelimon

Judet: Ilfov
Adresa: Sos. de centura nr. 42, 077145
Telefon: 021.312.33.25
Email: rezidentiale@geplast.ro | arhitecturale@geplast.ro

GEPLAST Bucuresti - Zone acoperite: Bucuresti, Ilfov, Prahova, Brasov, Ialomita, Calarasi, Giurgiu, Dambovita, Teleorman, Arges, Valcea, Old, Dolj, Gorj, Mehedinti

vezi harta mare

Localitate: Pantelimon

Judet: Ilfov
Adresa: Sos. de centura nr. 42
Telefon: 021.312.33.25
Email: bucuresti@geplast.ro

GEPLAST Constanta - Zone acoperite: Constanta, Tulcea

vezi harta mare

Localitate: Constanta

Judet: Constanta
Adresa: B-dul. I.C. Bratianu nr. 61A
Telefon: 0241.698.310
Email: constanta@geplast.ro

GEPLAST Bacau - Zone acoperite: Bacau, Suceava, Neamt, Vaslui, Vrancea, Galati, Buzau, Braila

vezi harta mare

Localitate: Bacau

Judet: Bacau
Adresa: Str. Constantin Musat nr. 3
Telefon: 0234.525.550
Email: bacau@geplast.ro

GEPLAST Iasi - Zone acoperite: Iasi, Botosani

vezi harta mare

Localitate: Valea Lupului

Judet: Iasi
Adresa: Sos. Iasi-Tg.Frumos km. 7
Telefon: 0232.213.407
Email: iasi@geplast.ro

GEPLAST Sibiu - Zone acoperite: Sibiu, Alba, Hunedoara

vezi harta mare

Localitate: Sibiu

Judet: Sibiu
Adresa: Str. Malului nr. 8
Telefon: 0269.212.787
Email: sibiu@geplast.ro

GEPLAST Cluj-Napoca - Zone acoperite: Cluj, Maramures, Satu Mare, Salaj, Bistrita, Bihor, Mures, Harghita, Covasna

vezi harta mare

Localitate: Cluj-Napoca

Judet: Cluj
Adresa: Str. Orastiei nr. 10
Telefon: 0264.418.367
Email: cluj@geplast.ro

GEPLAST Timisoara - Timis, Arad, Caras-Severin

vezi harta mare

Localitate: Ghiroda

Judet: Timis
Adresa: Str. Caprioarei nr. 11
Telefon: 0256.290.285
Email: timis@geplast.ro