ELMAS

Contact

Sediu principal - Brasov

vezi harta mare

Localitate: Brasov

Judet: Brasov
Adresa: B-dul. Grivitei, nr. 1 Y, 500177
Fax: 0268 30 87 05
Email: office@elmas.ro

Punct de lucru - Bucuresti

vezi harta mare

Localitate: Cernica

Judet: Ilfov
Adresa: Str. Decebal Ograzi, nr. 2, 077035
Telefon: 0372 195 800
Fax: 0372 195 810
Email: bucuresti@elmas.ro

Punct de lucru - Constanta

Localitate: Constanta

Judet: Constanta
Adresa: Str. Industriala, nr. 6, 900147, (incinta Logistic Park), cladirea C29
Fax: 0241 587 548
Email: constanta@elmas.ro

Punct de lucru - Tg. Mures

Localitate: Sanpaul

Judet: Mures
Adresa: Str. Sanpaul, nr. 6, 547550
Telefon: 0265 261 499
Fax: 0265 458 039
Email: tgmures@elmas.ro

Punct de lucru - Suceava

vezi harta mare

Localitate: Suceava

Judet: Suceava
Adresa: B-dul. George Enescu, nr. 16, 720231
Fax: 0230 522 914
Email: suceava@elmas.ro

Punct de lucru - Zalau

Localitate: Zalau

Judet: Salaj
Adresa: B-dul. Mihai Viteazul , nr. 108
Telefon: 0726 140 216
Email: zalau@elmas.ro

Punct de lucru - Timisoara

Localitate: Dumbravita

Judet: Timis
Adresa: DJ 691, km 6.5, 307160, Punct de lucru - Timisoara
Fax: 0256 294 694
Email: timisoara@elmas.ro

Punct de lucru - Chisinau

vezi harta mare

Localitate: Chisinau

Adresa: Str. Alba Iulia, nr. 89-1
Fax: +373 22 856 568
Email: chisinau@elmas.ro

Punct de lucru - Sofia

Localitate: Sofia

Adresa: Miroviane, Stopanski dvor, 1289
Fax: +359 28 691 405
Email: office@elmas.bg

Punct de lucru - Szeged

Localitate: Szeged

Adresa: Budapesti út 8, 6728
Fax: +36 70 90 10 313
Email: office@elmasdaru.hu