Masina de spalat Arctic - nu mai evacueaza apa

In legatura cu masina de spalat arctic,care nu mai evacueaza apa; am schimbat pompa si tot asa face, deci nu era pompa. Mi-a mai zis cineva ca este placa electronica. Ma puteti ajuta sau nu stiti ce are?
Nu pot da raspunsuri foarte clare daca dumneavoastra nu imi dati detalii complete despre masina si simptomele care le are. 1. Ati spus in primul post ca aveti "o masina arctic",pai sunt 15 modele de Arctic si au simptome diferite in functie de sistemul electronic sau electric cu care sunt dotate. 2.O masina de spalat poate avea unele simptome si datorita factorilor externi pe care eu nu am cum sa ii cunosc. 3.E foarte greu sa repari o masina de spalat cu idei de genul "mi-a spus cineva",trebuie facute o serie de verificari la fata locului. 4.Daca ati vazut ca nu merge nici asa trebuie sa chemati un depanator la fata locului sau sa duceti masina la un service si se rezolva problema sau se afla clar de unde vine si cum se poate repara. Revenind la cazul dvs dati detalii mai exacte,se manifesta la fel si in timpul programului intre spalare si clatire sau intre clatirile succesive sau doar la ultima evacuare inainte de stoarcere,ati verificat daca nu cumva aveti un corp strain in masina"gen batista,ciorap sau altele" care ar putea sa blocheze evacuarea?
Dak nu am dat destule detalii trebuia sa spuneti de la inceput, nu sa ziceti ca e pompa si dupa ce am cuparat-o veniti sa-mi spuneti ca am dat detalii insuficiente. Dak nu stiti nu mai dati diagnostice ca ii puneti pe oameni la cheltuieli inutile. Cat despre dusul la service stiam si eu fara sa- mi spuneti d-voastra.
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.