Cat costa incalzirea in plinta ThermaSkirt

Interesant sistemul, voi cere informații de preț, dar dacă va costa o avere cum se obișnuiește în România ca același material să-l plătești de 3 ori mai mult decât în alte țări, atunci nu văd să se înghesuie lumea la Therma Skirt ! Internetul este mare fraților și lumea se informează, dar ce mă deranjează cel mai mult este faptul că aceste firme nu afișează prețul direct, ci trebuie să le trimiți mail și eu am decis să nu mai cumpăr nimic de la vreo firmă care nu are un catalog de prețuri la vedere, asta înseamnă de fapt că vor să ascundă realitatea în fața unor firme care au prețuri mai mici !
Ati gasit undeva plinta radianta cu apa si la ce pret ?
Nu am primit nici un preţ, dar nici nu le cer ! Ei trebuie să fie transparenţi, să afișeze preţurile la vedere, cine le ascunde o face doar pentru a profita financiar în detrimentul altor produse mai mult sau mai puţin competitive !
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.