lilianab

Membru din: 11-12-2013   |   Nivel:

    4 posturi

     1 - 4 din 4 posturi
    Scris la data: 20 Dec 2019, 10:31
    Multumesc ! Voi suna eu .
    Scris la data: 20 Dec 2019, 09:28
    Buna dimineata ,in Bihor locuiesc ,nu am masurat casa ,ca sa stiu cat anume trebuie acoperit ,acum am tigla si ma gandesc sa schimb . multumesc!
    Scris la data: 19 Dec 2019, 09:09
    buna ziua am o casa batraneasca si trebuie sa ii schimb acoperisul,si mi-ar fi de ajutor recomandari pentru alegerea tipului de material ,si mai ales care ar fi costurile daca as angaja o firma care sa se ocupe de achizitionarea materialului si de executie. multumesc
    Scris la data: 21 Dec 2017, 11:53
    prestati servicii deexecutie acoperis si pt case particulare ? Am o casa in Ungaria ,la cativa km de granita cu Oradea si ma gandesc ca la vara trebuie refacut acoperisul si construit o mansarda -vreau eu pe structura metalica..si imi caut de pe acum furnizorul de servicii si o evaluare ...sa stiu in ce costuri voi intra!?
     1 - 4 din 4 posturi
    Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
    Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

    Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

    Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

    Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.