BACHMANN Romania

Contact

Sediu principal

vezi harta mare

Localitate: Medias

Judet: Sibiu
Adresa: Str. Stadionului nr. 88, 551105
Telefon: 0269 80 67 30
Fax: 0269 84 67 30
Adresa web: www.bachmann.com/ro
Persoana de contact
Nume: Mihai Chertes
Functie: Suport vanzari Birou, IT & Acasa
Telefon: 0755 084096
Email: mihai.chertes@bachmann.ro
Persoana de contact
Nume: Mihaita Parjol
Functie: Specialist solutii Birou - Romania (Central, Nord, Vest)
Telefon: 0755 08 40 94
Email: mihaita.parjol@bachmann.ro
Persoana de contact
Nume: Florentin Dragne
Functie: Specialist solutii Birou - Romania (Bucuresti, Sud)
Telefon: 0751 09 08 68
Email: florentin.dragne@bachmann.ro
Persoana de contact
Nume: Viorel Ene
Functie: Specialist solutii IT - Romania
Telefon: 0753 137 620
Email: viorel.ene@bachmann.com
Persoana de contact
Nume: Monica Danci
Functie: Specialist solutii Acasa, Rezidential, Horeca - Romania
Telefon: 0753 053 407
Email: monica.danci@bachmann.com
Persoana de contact
Nume: Leonard Sandu
Functie: Suport vanzari Retail
Telefon: 0746 057 016
Email: leonard.sandu@bachmann.com
Persoana de contact
Nume: Lucian Degan
Functie: Specialist solutii Retail - Romania
Telefon: 0746 057 039
Email: lucian.degan@bachmann.com
Persoana de contact
Nume: Marius Ilovan
Functie: Suport vanzari Distribuitori electrice
Telefon: 0755 084 093
Email: marius.ilovan@bachmann.com
Persoana de contact
Nume: Sebastian Grill
Functie: Specialist Electrice - Romania (Bucuresti, Sud)
Telefon: 0742 057 011
Email: sebastian.grill@bachmann.com
Persoana de contact
Nume: Bogdan Buliga
Functie: Specialist Electrice- Romania (Central, Nord) & Republica Moldova
Telefon: 0751 090 797
Email: bogdan.buliga@bachmann.com
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.