Nu mai criticati! faceti si voi ceva,asumati-va ce faceti.Am vazut si este foarte bine de altfel ca si Pasajul Basarabi,care a fluidizat mult...

Nu mai criticati! faceti si voi ceva,asumati-va ce faceti.Am vazut si este foarte bine de altfel ca si Pasajul Basarabi,care a fluidizat mult circulatia in zona.Nu mai dati cu pietre! munciti si asumati-va faptele voastre.Doctorul este foarte bun in chirurgie si la fel de bun ca primar! Voi care sunteti atat de critici ce ati facut pentru Bucuresti?Ati vindecat un om de o suferinta? daca nu mai aveti timp !El a vindecat multi oameni si a salvat multe vieti!
Ica, dar de ce sa nu criticam? Este vorba pana la urma de banii nostri... iar cand persoana responsabila face lucruri nu neaparat utile ci mai mult care sa-i amelioreze imaginea (la care oricum nu pun botul) ce pot face altceva decat sa critic? Mie imi lipsesc urmatoarele: - o linie de centura functionala - semaforizare sincronizata cu adevarat - transparenta in cheltuirea banilor - parcuri adevarate si verzi nu locuri de joaca din plastic si scumpe - un plan urbanistic realist - solutii concrete pentru eliminarea parcagiilor de ocazie Si mai sunt multe! Eu cred cu tarie in vorba cu "omul potrivit la locul potrivit". Daca era bun chirurg nu inseamna ca este bun ca primar si viceversa! Dar nu mai spun nimic. Bucurestenii l-au ales si ei trebuie sa judece daca macar a facut ceva...
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.