Masini de spalat

Buna seara,revin cu inca o intrebare masina am luat o pe data de 23 11 2014 am sunat la un service j a zs k vn n zilele urmatoare...dak e defecta rezistenta j ei sp k o inlocuiesc eu pot s refuz!?k nu mi separe normal s schimp piese dp 5 zile ast rasp va rog, multumesc!!!
Va rog sa scrieti ROMANESTE ca ma chinui sa inteleg ce vreti sa spuneti. Daca aveti masina de doar 5 zile ori e defecta rezistenta ori nu stiti sa o programati. De ce sa refuzati o reparatie in garantie....doar e gratis. Conform legii aveti dreptul sa o returnati magazinului de la care ati cumparat-o in termen de 30 de zile fara explicatii,cititi cu atentie certificatul de garantie. Nu ati precizat ce tip de Whirlpool ati cumparat si cum se comporta in program,ar trebui sa se opreasca in program si sa dea o avarie daca nu incalzeste apa,cum ati aflat ca nu incalzeste?
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.