Imprimanta canon pixma ip3300

buna ziua ! cineva care cunoaste,il rog sa aiba amabilitatea de a-mi spune cum repar imprimanta care nu a fost folosita o bucata mare de vreme si are capul de printare infundat. multumesc anticipat
Daca nu a mai fost folosita multa vreme tusurile s au uscat,cel mai bine ar fi sa le schimbati iar dupa asta sa nu le lasati iar sa se usuce, cel putin la doua saptamani scoateti o pagina de test daca nu aveti de lucru cu ea.
Va salut dul Ghita ! Si cu capul de printare daca e uscat ce fac ? Cartusele ma gandeam sa le tin cu duzele o perioada in apa calduta sau alcol izopropilic,dar capul de printare e problema ! Ce sfat imi dati ?
Va salut dul Ghita ! Si cu capul de printare daca e uscat ce fac ? Cartusele ma gandeam sa le tin cu duzele o perioada in apa calduta sau alcol izopropilic,dar capul de printare e problema ! Ce sfat imi dati ?
Va salut dul Ghita ! Si cu capul de printare daca e uscat ce fac ? Cartusele ma gandeam sa le tin cu duzele o perioada in apa calduta sau alcol izopropilic,dar capul de printare e problema ! Ce sfat imi dati ?
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.