Gandacei

A mai intalnit cineva astfel de gandacei? Nu pot scapa de ei.. Nu stiu de unde pot veni, sunt mici si negri (dupa cum puteti vedea si in poze)
Poti incerca cu un produs de la Sano -2000(contra gandacilor, puricilor , capuse...) Am dat prin curte si nu prea mai sunt insecte. Produsul il gasesti in Carrefour undeva la 20-30 de lei
In apartamentul in care stau mi-au aparut de vreo cateva luni dracii dinastea. Apartamentul este construit dintr-un vechi beci si prin urmare peretii sunt rigips iar tavanul casetat. Teoria mea este ca imi pica din tavan printre placile de casetat. Am dat cu solutie si degeaba. Nu reusesc sa identific ce fel de goange sunt astea dar sunt identice cu gonguta din poza. Nu stiu ce sa le fac. Nu musca, nu fac nimic doar zboara pe distante scurte, pica pe noi si ne enerveaza prezenta lor
Buna ziua, In acest "domeniu" al gandaceilor va recomandam K-Othrine WG 250. Va rugam sa cititi cu atentie informatiile disponibile pe web si mai ales instructiunile de utilizare. Acest produs este un insecticid puternic, de nota 10 fara miros si care poate fi folosit in siguranta pe langa animale si copii. Sper sa va ajute in rezolvare problemelor.
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.