Caut echipa constructori pentru turnarea unei fundatii la o casa in magurele, ilfov

buna ziua!!imi cer scuze de deranj dar am si eu o mare problema ( pt mine ) .Caut o echipa de constructii pentru turnarea unei fundatii la o casa in magurele ,jud ilfov - lucrarea se incepe dupa 15 oct ...Am primit niste preturi fenomenale ..In ajutorul echipei : Fundatia se va sapa cu un excavator ,am zis ca o sa cumpar fierul deja fasonat ( sa nu fie greu ,sa nu dureze mult ) , se da de mancare mic dejun si un pranz ( in functie de cum hotaraste echipa ) .Daca este echipa serioasa si la pret bun ,din luna martie -aprilie se va ocupa si de ridicarea casei ..Va rog sa ma ajutati . Rog seriozitate ..Din partea noastra exista sprijin si chiar ajutor ...Multumesc anticipat
Sfatul meu este următorul : Angajează unul sau doi meseriasi buni in fundații si alte doua persoane ca ajutoare. Ii poți plăti la zi. In cazul in care angajezi o firma, prețul plătit e mult mai mare. Multă bafta !
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.