Care este paleta de culori pentru decking cat si pentru garduri? Aveti Charcoal (gri foarte inchis, aproape negru)? Produsele de decking se pot folosi...

care este paleta de culori pentru decking cat si pentru garduri? Aveti Charcoal (gri foarte inchis, aproape negru)? Produsele de decking se pot folosi si pentru fatada unei case, pe zona de etaj? Ce schelet suport ar necesita? Specific ca terasa va avea in jur de 40mp iar zona de fatada in jur de 77mp
Buna ziua si multumim pentru interesul acordat produselor noastre Putem realiza nuante de gri mai inchise la culoare, dar fiind vorba de o comanda speciala, ve trebui sa asteptati pana introducem respectiva matrita din nou in productie,, pe stoc afalandu-sa doar profile in griul nostru standard. Pentru fatade, producem 4 tipuri de lambriu, care sunt mai usoare decat profilele de deck si deci mai convenabile ca pret.. Probabil sub lambriu dorti sa montati si termoizolatie, inaltimea sinei support a lambriului trebuie sa fie cel putin egala cu grosimea placilor de material izolant. Sina se va monta direct pe peretele cladirii, iar izolatia intre sine. Dupa ce alegeti profilele de deck, gard si lambriu care va plac mai mult, asteptam lista cu tipurile de profile si cantitatile respective, pentru a va face o calculatie de pret, iar dvs veti decide cand doriti sa lansati comanda ferma ( pentru comenzi speciale e nevoie de avans de 50%). Va multumim si asteptam mesajul dvs la adresa office@wpcromania.ro Cu cele mai bune urari Echipa Bencomp
M-am uitat pe site-ul dvs. insa nu ma pot decide. Nu imi dau seama din imaginle doar cu produsul singur fotografiat cum ar arata montat. Caut sa fie cat mai uniform aspectul dintre zona de terasa si zonle fatadei placate folosind produsele dvs. Aspectul unitar caut sa fiu cat mai aproape de scandura naturala, innegrita de timp/intemperii. Dupa dimensiuni PARDOSEALA D140x21L mm s-ar potrivi cu LAMBRIU L140x18, dar nu stiu cum ar arata montate. Puteti sa imi trimiteti cateva fotografii cu produse montate sau as putea gasi undeva?
Buna dimineata Cred ca cel mai bine ar fi sa va trimitem niste mostre. daca ne indicati o adresa postala, telefon si nume destinatar. Inteleg ca preferati culoarea gri, doriti sa va trimitem lambriul de 140 X 18 si deckul 140 X 21 si in alte culori? Va multumim, echipa Bencomp
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.