buna seara ,vreau sa va intreb dintre toate materialele prezentate aici sau poate stiti altceva de top care se potriveste cel mai bine ,cel mai bun adica sa devina etans in situatia in care am inchis balconul in termopan si fiind diferenta de la un capat la altul de 3 cm spuma nu s-a prea pus ....imi ploua pana la jumatatea tavanului am dus alpinist ptr exterior a aplicat ceva pasta bituminoasa si a tencuit dupa aia si tot degeaba cand ploua intra apa pana la jumatea tavanului de-a roata balconului ...ajutati-ma cu un sfat sunt disperata ...deja a aparut mucegai negru pe pereti interior din cauza ca s-a scurs apa pe acestia ...ori pe cine am intrebat a zis ca nu exista un produs sa hidroizoleze perfect astfel incat sa nu mai intre apa ....asa este sau exista???imi pun speranta in dvs am mai citit tot pe site despre ceva cauciuc acrilic sau ceva ciment nu mai stiu cum i spune tot hidroizolant insa nu stiu care se aplica pe exterior peste tencuiala sau trebuie data jos? si peste beton in cazul asta???