As vrea sa stiu daca pt o suprafata construita de 500 mp care ar fi costul unui asemenea tip de incalzire . si a 2-a intrebare este : care este...

as vrea sa stiu daca pt o suprafata construita de 500 mp care ar fi costul unui asemenea tip de incalzire . si a 2-a intrebare este : care este suprafat minima de teren care este necesara pentru a monta sistemul ? pentru constanta zona de costa se poate monta un asemenea sistem ? este foarte posibil ca pianza freatica sa fie totusi apa sarata avind in vedere vecinatatea marii . multumesc.
buna ziua! avem un consultant pentru constanta. puteti lua legatura cu el. aveti adresa dumnealui si la contacte - ecospace srl. dan alexandru 0763 738418. daca nu va rezolvati problema, va rog scrieti-mi din nou. multumesc. cu stima, cristian lazaroiu.
buna dimineata! stimata doamna, sper ca intrebarile Dvs sa-si fi gasit raspuns. colegul meu nu m-a instiintat despre continuarea discutiei pe care v-am sugerat s-o aveti cu el. daca totusi mai doriti raspunsurile, va rog sa-mi scrieti din nou. cu stima, cristian lazaroiu.