BAUDER

Contact

Sediu principal

vezi harta mare

Localitate: Cluj-Napoca

Judet: Cluj
Adresa: Str. Piata 1 Mai nr. 4-5, 400141
Telefon: 0264 20 66 38
Fax: 0264 20 66 39
Email: info@bauder.ro
Adresa web: www.bauder.ro
Persoana de contact
Nume: Arpad Abram
Functie: Director General
Telefon: 0745 32 66 90
Email: arpad.abram@bauder.ro

Contacte firma

Nume: Manuela Chira
Functie: Consultant Tehnic
Telefon: +40 (0) 735 532 986
Email: manuela.chira@bauder.ro

Nume: Mircea Otvos
Functie: Logistica
Telefon: +40 (0) 739 850 171
Email: mircea.otvos@bauder.ro

Nume: Marton Szovati
Functie: Reprezentant vanzari, zona Transilvania
Telefon: +40 (0) 748 227 767
Email: marton.szovati@bauder.ro

Nume: Sorin Butnariu
Functie: Reprezentant vanzari, zona Bucuresti
Telefon: + 40 (0) 746 030 335
Email: sorin.butnariu@bauder.ro

Nume: Adrian Stan
Functie: Reprezentant vanzari, zona Vest
Telefon: + 40 (0) 744 393 113
Email: adrian.stan@bauder.ro

Nume: Dan Olteanu
Functie: Reprezentant vanzări, zona Moldova
Telefon: + 40 (0) 744 790 987
Email: dan.olteanu@bauder.ro