ACCESORIA GROUP

Contact

Sediu principal

vezi harta mare

Localitate: Jilava

Judet: Ilfov
Adresa: Sos. Giurgiului nr. 288G, 077120
Email: info@accesoria.ro
Adresa web: www.accesoria.ro
Persoana de contact
Nume: Cosmin Tripon
Functie: Reprezentant zonal Satu Mare, Salaj, Bihor, Cluj-Napoca
Telefon: 0726 148 920
Email: cosmin.tripon@accesoria.ro
Persoana de contact
Nume: Alina Steriop
Functie: Reprezentant zonal Arad, Timis, Caras Severin, Hunedoara
Telefon: 0723 608 357
Email: alina.steriop@accesoria.ro
Persoana de contact
Nume: Narcis Catara
Functie: Reprezentant zonal Mehedinti, Dolj, Gorj, Valcea, Olt, Arges
Telefon: 0730 710 839
Email: narcis.catara@accesoria.ro
Persoana de contact
Nume: George Bica
Functie: Reprezentant zonal Teleorman, Dambovita, Giurgiu, Bucuresti Sectoarele 1, 5 si 6
Telefon: 0733 104 649
Email: george.bica@accesoria.ro
Persoana de contact
Nume: Mihai Patrascu
Functie: Reprezentant zonal Sibiu, Brasov, Alba, Covasna, Harghita
Telefon: 0726 103 367
Email: mihai.patrascu@accesoria.ro
Persoana de contact
Nume: Login Guzu
Functie: Reprezentant zonal Mures, Bistrita Nasaud, Maramures
Email: login.guzu@accesoria.ro
Persoana de contact
Nume: Dragos Nita
Functie: Reprezentant zonal Suceava, Botosani, Neamt
Telefon: 0723 369 682
Email: dragos.nita@accesoria.ro
Persoana de contact
Nume: Ionut Serdean
Functie: Reprezentant zonal Iasi, Bacau, Vaslui, Vrancea
Telefon: 0725 682 610
Email: ionut.serdean@accesoria.ro
Persoana de contact
Nume: Bogdan Gogoana
Functie: Reprezentant zonal Prahova, Bucuresti Sectoarele 2, 3 si 4, Calarasi, Ialomita
Telefon: 0728 132 356
Email: bogdan.gogoana@accesoria.ro
Persoana de contact
Nume: Mihai Pavel
Functie: Reprezentant zonal Buzau, Braila, Galati, Tulcea, Constanta
Telefon: 0728 855 399
Email: mihai.pavel@accesoria.ro