Vopsirea profesionala a acoperisului de tabla, tigla sau alte suprafete

Am observat ca la noi s-a impamantenit ideea de a inlocui acoperisul cu unul nou din cauza ca nu exista profesionisti care sa repare si vopseasca suprafata invelitorii.Am aflat de pe internet de o firma de la Medias care foloseste tehnologie si materiale din Danemarca-ISO NORDIC A/S.Costa cam 6=8 euro/mp in functie de starea suprafetei, dar dau garantie si arata ca nou.Am vorbit cu dansii si la primavara fac si eu.Am tigla de beton si dupa 7 ani s-a dus naibii vopseaua si arata egal.Cu vreo mie de euro mi-l fac nou si ma mai tine 20 de ani.Vopseaua este cea mai buna din lume si tine cam 20 de ani in Danemarca,See Google www.doctorideacoperis.ro
Ideea e sa apelati la o tigla de beton cu colorant in masa decat sa mai cheltuiti bani pe vopsele. Durata de viata este mult mai mare. Garantia de producator este de 30 ani vezi www.imcop.ro
uimitor cum esti multumit de ceea ce nu ai si nu ai vazut. imi doresc si eu clienti ca tine.
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.