Ventilatie cu recuperare caldura

Cat costa un sistem de ventilatie cu recuperare de caldura? Ma intereseaza pentru casa in constructie. Cine îmi poate da cateva informații și sfaturi? Multumesc
Buna seara, Luati legatura cu unul din furnizorii prezenti pe portal accesand linkul de mai jos. In cadrul paginiii dedicate fiecarei solutii aveti la dispozitie 2 comenzi: Cere oferta = trimiteti email direct la furnizor sau Contacteaza = accesati datele de contact. Sper ca v-am fost de ajutot.
Linkuri
Ventilatie cu recuperare de caldura centralizata este cea mai buna varianta, un astfel de sistem este mai eficient si mult mai silentios. Eu am montata o centrala Atrea, are tubulatura cu un sistem de ventilatie cu recuperare de caldura centralizat si astfel aerul proaspat este distribuit uniform casa si se pastreaza temperatura constanta. Pe langa faptul ca ai cheltuieli mai mici cu intretinerea locuintei, dispui si de un confort aparte. Pretul este in functie de suprafata casei, mie mi-au facut ei tot si proiectul si instalarea.
Buna ziua. Avem sisteme kit complete, daca vrei o oferta completa, personalizata pe nevoile tale, trebuie sa ne contactezi.
Linkuri
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.