Varuiesc camera. Ce fac in spatele caloriferului?

Dati-mi va rog si mie o solutie mai practica. Vreau sa varuiesc o camera, ca m-a apucat curatenia de dinainte de sarbatori si am o dilema. Cum varuiesc in spatele caloriferului? M-am gandit sa-l demontez dar in perioada asta e mai greu ca e deja plin cu apa. Exista vreo tehnica ceva? Sau sa varuiesc cat e vizibil si sa intru un pic sub el? Parca tot mi-ar sta pe creier. Exista niste pensule sau vreo posibilitate toata zona de dedesubt? Ce puteti sa imi recomandati?
Dl. Francu, nu mai bine chemi un zugrav? ca nu pare ca te pricepi prea tare la ce e de facut. exista si pensule cu coada lunga pentru asta sau pentru zone la fel de greu accesibile. eu zic totusi sa varuiesti la primavara si dai jos caloriferul. obtii si o suprafata perfecta, se usuca mai repede, refaci si izolatia din spatele caloriferului daca e nevoie, etc. cel mai bine: lucreaza cu un meserias! nu e mare diferenta de pret fata de cat dai pe toate materialele si bidinelele si galetile. nu mai zic efortul depus.
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.