Recenzie firma de construcție

Buna ziua, A construit cineva cu firma Sc Adi Construct LTD?Aveti vro recenzie despre acesta firma de construcție? Mulțumesc!
.
Bună seara ! Domnul Viorel vă rog frumos să-mi spuneți cum putem lua legătura ! Țin neapărat să vorbesc cu dumneavoastră.
Bună seara, a-ți reușit sa luați legătura cu dl. Viorel?
Bună seara ! Nu !
Am o situație doriți sa discutăm?
Ce situație ? Scrieți, vă rog !
Adică ?
Buna ziua, eu am lucrat cu firma mai sus menționată,lucrarile au fost de consolidare locuință și renovare,la mine nu a fost nici un fel de problema cu aceasta firma, totul a fost conform deviz. Am citit comentariile de aici, sa îmi fie cu iertare dar eu nu cred ce scriu persoanele din aceste comentarii despre firma menționată. SIGUR ATI INCALCAT CONTRACTUL SAU ATI INCERCAT MISMASURI,aceasta firma și mie mi-a menționat încă de la început ca, contractul se respecta 100%. Aveți grija după cine va luați ...mai ales ca hoțul strica hoțul.
Mulțumim pentru apreciere dar din păcate este mai simplu sa arunci cu noroi intr-o firma decât sa ajungi cu firma respectiva la un numitor comun. Mai ales atunci cand beneficiarul încalcă cu buna știință contractul.
Am construit o casa de 140 mp începută in luna Ianuarie anul 2023 și terminată la rosu la finalul lunii Martie. Comunicarea cu cei din firma Adi Construct LTD a fost excelenta. Nu au fost probleme sau chestii din cele menționate de peroanele de mai sus. Cred ca și voi ca clienti ati încercat sa faceți o"manevra" firmei. Am scris acest comentariu pentru ca mi se pare deplasat sa mințiți de niște oamenii ca dau Tepe. Recomand cu caldura aceasta firma. Pe site-ul lor sunt poze din Șantierul meu. Firma montează si camere in fiecare șantier. Echipa este super ok si oamenii știu sa își facă treaba. Am Atașat și poza sa nu ziceți ca bat câmpii sau ca ma pus firma. Recomand celor care vor sa lucreze cu Adi Construct sa verifice portofoliul lor unul foarte bogat și sa respecte contractul.
Am avut ocazia sa colaboram cu aceasta companie pentru o construcție D+P+1E . Este o firma serioasa si isi respecta angajamentele. Lucrarea a fost terminata in termenul stabilit. Recomand cu caldura aceasta companie. La noi in santier au fost montate camere de supraveghere fix ca în reclama care au au pe site. Construcția a fost terminată în luna Mai anul 2023 și începută în luna Iulie 2022
O companie moderna, cu viziune, angajati profesionisti, servicii de cea mai inalta calitate! Am contractat serviciile lor pentru reconsolidare casa + renovare. Recomand!
Am avut ocazia să lucrăm cu echipa de la Adi Construct LTD pentru construirea unei clădiri cu parter și un etaj. Echipa lor este foarte serioasă și respectă cu strictețe termenele. Am fost plăcut surprinși să vedem că au instalat camere de supraveghere la șantier, așa cum au prezentat pe site-ul lor. Proiectul a început în iulie 2023 și va fi finalizat în câteva săptămâni . Recomandăm cu încredere Adi Construct LTD și suntem bucuroși că am colaborat cu ei.
Recomand cu toata increderea firmaAdi Construct LTD ! Profesionalism, promptitudine si seriozitate! I-am contactat pentru o expertiza si un deviz. domnul care mi-a făcut expertiza s-a deplasat promt la imobil si ne-a prezentat in cel mai profesional si obiectiv mod situatia si planul de actiune. În urma expertizei am hotărât sa mergem mai departe cu ei pentru consolidare totală si renovare.
O firma responsabila,cu oameni profesionisti,lucrare de calitate,recomand sa se lucreze cu acesti oameni,nu vor fi dezamagiti. Cu ei am făcut o casa la roșu,totul a decurs rapid si fără nici un fel de problema.Cine dorește poate sa vina sa vadă șantierul. Am atașat si poza cu execuția finalizată,asa firma mai rar.
Salut, Romenico80, cum se poate vizita santierul? In ce zona se afla? Multumesc M
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.