Paulownia - arborele minune

as dori sa stiu daca exista vreo plantatie in zona BIHOR tare mias dori sa vad o plantatie adevarata pt. ca pina acuma am vazut discutii doar despre seminte si rasaduri eu sint BIHOREAN (ORADEA) si as face o plantatie de 1ha pentru inceput (dar nu stiu parca an ceva retineri) tare sint curios sa vad o plantatie adevarata cu copaci cu un pic de ani va multumesc
eu am inca vre-o 50 de buc ....daca te intereseaza ...
buna ziua ! La anul va astept la bucuresti O sa fac prima plantatie la marginea orasului sa vada toata lumea sa-i simta si sa se convinga. Dar screti-mi pe mail si vorbim O zi buna Mihai herascumihai@yahoo.com
www.paulowniaonline.net , aici gasiti seminte , rasad, butasi tot timpul anului.
Daca esti curios sa vezi cum arata o plantatie mergi la Ruse sau Plovdiv in Bulgaria www.paulownia.bg ei au deja doua soiuri
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.