Introducere cada cu vibromasaj in casa!

Buna ziua tuturor! Am o casa in constructie (cat ma mai ajuta vremea) si incerc sa prevad toate lucrurile inainte sa se intample deoarece am remarcat o gramada de chestii care ma depasesc si e prea tarziu sa le repar fara mari batai de cap. La etaj am gandit o baie maaaaare in care vreau sa pun o cada din aceea pe colt cu masaj si toate utilitatile. Vreau sa fie un rasfat. Problema este dimensiunea ei! Care ar fi cel mai bun moment in care ar fi bine sa o aduc si sa o urc in baie? Mi-e frica ca daca pun usile la casa si termin toate compartimentarile sa nu mai am loc de manevre cu ea. Va multumesc!
Intrebarea poate fi pusa si invers si va ofera solutia: Dar daca veti dori s-o scoateti la un moment dat peste niste ani, se strica, trebuie reparata, ce veti face, veti darma casa sau zidurile? Cel mai indicat ar fi s-o aduceti cand puneti instalatiile, care se monteaza inainte de a se instala usile, dar dupa ce compartimentarile au fost terminate. Spor la construit!
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.