Foarte scump domnilor......la banii pe care ai cereti imi fac o casa din caramida mai durabila.

Foarte scump domnilor......la banii pe care ai cereti imi fac o casa din caramida mai durabila.
Ovy intra pe hemtecusa.com si spune-mi daca 500 euro/mp la cheie e ok. Multumesc anticipat.
asta ma nelamurea si pe mine cu totul pt o casa de 120 de m2 te ajunge la 100000 in criza in care ne aflam acum cu 100000 o fac eu inteleg ca iti dau garantie dar dupa cum stim cu garantiile la noi "doamne feri sa ai nevoie sa vina inapoi firma ca sa iti faca ceva" nu inteleg de unde preturile cu DISCOUNT de 55000 de euro la care trebuie sa mai adaugi un 30000 poate cineva sa ma lamureasca va multumesc
am vazut si eu treaba asta cu hemp insulation si te rog sa ma crezi ca am rezolvat una dintre marile problem multumesc frumos!
hemtecusa.com sau ai vrut sa scri hemptecusa.com?
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.