Eu ma balconul inchis si sunt multumita. Nu am nicio problema cu aerisirea, cand ploua nu imi strica dulapurile, cand ninge nu-mi ingheata florile....

Eu ma balconul inchis si sunt multumita. Nu am nicio problema cu aerisirea, cand ploua nu imi strica dulapurile, cand ninge nu-mi ingheata florile. Dar ai pus accentul pe i in concluzie - nu am facut rabata si am luat toate masurile ca sa nu apara mucegaiul, igrasia, etc.
Buna ziua, Asta este un lucru bun ceea ce ati facut cu masurile necesare impotriva mucegaiului sau a igrasiei, dar mai important este ca multe persoane nu se informeaza inainte sau daca se informeaza o sa constate ca este ceva mai scum pentru a inchide un balcon corect si atunci intervine problema banilor ulterior calitatea lucrarilor. Sunt curios de pareri ale persoanelor ce au facut astfel de inchideri fara informare ce a iesit?
iti multumesc pentru apreciere. Spre binele lor, sper ca a iesit bine, altfel vor trebui sa plateasca din nou, ca sa renoveze ca lumea (de aceasta data sigur se vor informa, nu crezi?)
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.