Cum sa NU iti decorezi casa

Am gasit niste fotografii foarte interesante, le adaug imediat. Astea sunt cica niste autocolante fooooooooarte originale, facute de cei de la Pixersize studio (pozele le-am gasit pe pixersize.com unde au multe modele de autocolante). Banuiesc ca sunt o serie de agitati care adora sa isi picteze camerele ca pe niste abatoare, dar eu o consider fix un contraexemplu de cum nu ar trebui sa iti arate casa. Asta daca vrei sa ramai normal la cap in timp...
Se pare ca echipa de la Pixers s-a inspirat pentru realizarea acestui tapet/autocolant din filmul Bitter Moon al lui Roman Polanski aparut acum 20 de ani si cred ca ar fi trebuit sa il creeze ca "material special" tot pentru filme, nu pentru orice casa. Cred ca m-ar agita sa am asa ceva pe pereti. Poate doar fanii filmelor horror sunt cei care sunt entuziasmati ca pot sa isi decoreze casa asa. Inca o poza cu o varianta de tapetare folosind autocolante din colectia lor vedeti mai jos.
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.