Cu ce lipesc pe lavabila?

Stie cineva cu ce adeziv pot lipi chestia asta (foto) inapoi pe lavabila? Este un suport de cabluri care s-a dezlipit si cum nu l-am montat eu habar nu am cu ce sa-l lipesc la loc. Bine, vad ca oricum nu a durat prea mult dar nu vreau nici sa stric lavabila. Prefer sa-l lipesc la loc o data pe an decat sa revopsesc casa o data pe an. Ceva recomandari? Multumesc!
Poti incerca cu o banda dublu-adeziva (din ce vad cred ca asa a fost lipita si initial). Ceva in genul celor de mai jos, pe care le gasesti si in magazine. As recomanda varianta buretoasa pentru ca din experienta mea nu trage si tot peretele cu ea.
Linkuri
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.