Creez asemenea gradini verticale cu sistem automatizat de udare , nu contine sol (care trebuie schimbat la 2ani ) ci un substrat special GARANTIE 10...

Creez asemenea gradini verticale cu sistem automatizat de udare , nu contine sol (care trebuie schimbat la 2ani ) ci un substrat special GARANTIE 10 ANI Gradinile verticale isi gasesc locul si utilitatea in absolut fiecare zona a unei locuinte, fiind pretabile tuturor suprafetelor. Terasele reprezinta zona ideala pentru a crea o gradina verticala ampla, luxurianta, cu plante mari si dese care iubesc soarele, construind o zona de intimitate maxima, in care fiecare isi poate regla balanta gandurilor. La interior, in ariile de relaxare si odihna precum dormitorul, o gradina verticala este o uzina vie cu plante ce absorb CO2 si elimina oxigenul atat de necesar unui somn linistitor, o armonizare a organismului Fatadele cladirilor sunt imbracate in suprafete verzi, extrem de atragatoare. Sistemul modular permite cresterea unui numar mare de plante pe arii practic neutilizate, ce reprezinta un fundal ideal pentru mai multe tipuri de amenajari . Avantajele pe care le aduce o gradina verticala: - ofera un peisaj spectaculos; -transforma un perete intr-o opera de arta; -aduce culoare si reda viata spatiilor interioare; -imbogateste calitatea aerului; -regleaza temperatura si umiditatea din interior; -ascund privelisti neatractive; -imbunatateste moralul si productivitatea angajatilor
o adresa de mail, un sit unde putem vedea unele realizari...?
Scuze ! Informatii puteti gasi aici : VREI SA FII ECO ? SOLUTIA ; GRADINI VERTICALE pe forumul Eco Sapiens , deocamdata nu mi-am creat un site , testez piata daca se poate face ceva in Rominica noastra draga. Respectele mele !!!
Nu mai stiu eu, sau plantele in timpul noptii nu consuma oxigen si elibereaza dioxid de carbon???
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.