Consumabile NOBEL

ma ajuta si pe mine cineva cu un sfat ; un schimb de consumabile la un filtru de apa NOBEL mai ieftin??????????????
Cum arata acel filtru?
Cum arata acel filtru?
nu stiu cum sa explic, fac niste poze si va spun
De curand , am pus in functiune un ap asemanataor . Am chemat pe cineva si a zis ca ma costa 300 lei un filtru si ca nu se gasesc mai ieftine. Din pacate pt el si din fericire pt noi, am gasit mai ieftine pe un site din China. Deocamdata nu este nevoie sa-l schimbam pe acela. Filtrul respectiv l-a bagat intr-un tub respectiv. Daca stiti care este si-l descfaceti .. e bine. Daca nu , o sa va dau nr de telefon de la dl care a venit la noi sa vb cu dinsul. Asteptam vesti de la dvs.
super, dar eu sunt din iasi, cum sa iau legatura cu d-l sau cu dvs? 0773852910
daca reusiti sa scoateti filtru pe el gasiti detaliile. intrati pe siteul chinezesc Aliexpres si cautati acolo.
multumesc, dar am intrat pe site, am dat cautare "water filter nobel" si mi-a afisat doar 3 optiuni, niciuna de filtru nobel???????
Buna seara, Luati legatura cu AWSYSTEMS SRL folosind linkul de mai jos. Acestia comercializeaza produse marca NOBEL. In cadrul paginii indicate aveti 2 comenzi: CONTACT pentru a accesa datele de contact sau "Cere oferta de pret" pentru a trimite un email catre furnizor. Succes !!!
Link catre pagina cu Filtre de apa marca Nobel.
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.