Ce mobila de calitate imi puteti recomanda?

Buna ziua, Am terminat recent locuinta si acum trebuie sa o mobilez. Imi place stilul clasic, din lemn masiv si am gasit niste fabrici producatoare Cavio, Capitol, Franco, Simex dar sunt nehotarat. Ce imi recomandati? Am vazut ca mai toti au produse bune si preturile am intrebat si sunt cam apropiate. O zi buna!
Buna ziua, Ce anume doriti sa mobilati? (casa, apartament, garsoniera sau vila) - eventual pentru ce camere doriti mobilier. Gasiti pe acest site diverse tipuri de mobilier in functie de destinatie. Spor la cautari.
Lemn masiv, mobila fabricata Romania pentru export, de curand accesibila si in romania: Corom -Rm Valcea. Finisaje la alegere, linie traditionala si linie contemporana din lemn de stejar. multitudine de finisaje, executate manual.
Linkuri
Buna ziua, Va invitam sa consulatati site-ul www.mobilasimex.ro pentru a vizualiza o gama variata de modele de mobilier pentru sufragerie, dormitor, bucatarie, baie, hol, cabinet, usi de interior si exterior etc. Designerii nostri se vor deplasa la domiciliul dumneavoastra pentru masuratori si schite. De asemenea, asiguram montajul si transportul gratuit in toata tara, indiferent de valoarea comenzii. In perioada acesta, avem mai multe reduceri la gamele de mobilier. Va putem face o oferta de pret personalizata. Contactati-ne la nr. telefon: 0743 287 940. Va multumim ca ati ales calitatea mobilierului din lemn masiv si ne dorim calitatea mobilierului nostru din lemn masiv de fag si tei, cu furnire din radacini de nuc si intarsii estetice, precum si serviciile conexe oferite, sa corespunda asteptarilor dumneavoastra. Va multumim anticipat! O zi frumoasa!
Buna ziua, Va invitam sa consulatati site-ul www.mobilasimex.ro pentru a vizualiza o gama variata de modele de mobilier pentru sufragerie, dormitor, bucatarie, baie, hol, cabinet, usi de interior si exterior etc. Designerii nostri se vor deplasa la domiciliul dumneavoastra pentru masuratori si schite. De asemenea, asiguram montajul si transportul gratuit in toata tara, indiferent de valoarea comenzii. In perioada acesta, avem mai multe reduceri la gamele de mobilier. Va putem face o oferta de pret personalizata. Contactati-ne la nr. telefon: 0743 287 940. Va multumim ca ati ales calitatea mobilierului din lemn masiv si ne dorim calitatea mobilierului nostru din lemn masiv de fag si tei, cu furnire din radacini de nuc si intarsii estetice, precum si serviciile conexe oferite, sa corespunda asteptarilor dumneavoastra. Va multumim anticipat! O zi frumoasa!
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.