Buna ziua, Mi-as dori o astfel de usa la bucatarie, as vrea sa stiu cat de rezistenta este (aici ma refer la si aburii din bucatarie). Va multumesc!

Buna ziua, Mi-as dori o astfel de usa la bucatarie, as vrea sa stiu cat de rezistenta este (aici ma refer la si aburii din bucatarie). Va multumesc!
Usa plianta din pvc este potrivita acolo unde se doreste facuta o separatie sau unde se doreste inchiderea unui spatiu. Inchiderea este mai mult estetica decat ermetica. Daca doriti o separatie ermetica, usa plianta nu este solutia potrivita
Va multumesc frumos pentru raspuns! Pentru o debara cred ca ar fi perfecta, la ce pret ajunge o usa fara geamuri?
Pentru debara sau pentru inchiderea oricarui spatiu, este intr-adevar perfecta. Se poate folosi si la bucatarie, dar fara sa vrem sa nu treaca deloc mirosul sau aburul, categoric este mai buna decat lipsa oricarei usi. Pentru a putea sa va dam un pret, avem nevoie de dimensiunile golului si o culoare.
As fi interesata de cromo wenge iar dimensiunea: 85x200, montarea o faceti tot dvs?. Multumesc!
Pretul unei usi cromo wenge cu dimensiunea de 85 x 203 cm este de 217,33 lei. In pretul respectiv nu sunt incluse transportul si montajul. Acestea pot fi oferite suplimentar, dar doar pentru Bucuresti,
Va multumesc frumos dna Nicolescu pentru oferta dvs, am sa o analizez. O zi buna
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.