Buna ziua, Ma intereseaza si pe mine daca se poate folosi un astfel de produs pentru un foisor din lemn rotund, pe care intentionez sa il las...

Buna ziua, Ma intereseaza si pe mine daca se poate folosi un astfel de produs pentru un foisor din lemn rotund, pe care intentionez sa il las natural. Dupa ce dau cu acest tratament se schimba culoarea lemnului sau este nevoie sa mai dau cu ceva peste el. Multumesc
Tratamentul nu scxhimba culoarea lemnului . Eu va sfatuiesc sa folositi OilProtect pentru acest proiect . Acesta asigura pe langa tratamentul contra daunatorilor si protectia hidrofuga . Si acest tratament este incolor . WoodProtect se livreaza in bidoane de 10 L concentrat - pret app 375 RON TVA inclus - asigura tratament pentru 250 mp OilProtect se livreaza in canistre metalice de 5 L - pret app 125 RON TVA inclu - asigura tratament pentru 25 mp
buna ziua, Multumesc pentru raspuns, dupa ce am mai citit detalile catre OILPROTECT imi indreptasem si eu atentia, Unde aveti puncte de vanzare sau in ce magazine se gasesc? Multumesc
Livrarea se face prin curier rapid , in urma unei comenzi pe email sau fax . Produsele sunt pe stoc , coletul ajunge a doua zi dupa receptionarea comenzii - efectuate pana la ora 15.00.
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.