As fi interesata de o copertina solara pentru terasa mea, dar sunt curioasa daca panza expusa timp indelungat la lumina directa a soarelui este...

As fi interesata de o copertina solara pentru terasa mea, dar sunt curioasa daca panza expusa timp indelungat la lumina directa a soarelui este afectata. (daca se decoloreaza). Ce fel de panza folositi? Multumesc!
Materialul folosit este o tesatura realizata din fir acrilic vopsit si tratat individual. Garantia oferita pentru decolorare este de 5 ( cinci) ani de zile in conditiile de utilizare si intretinere specificate de producator. Am atasat catalogul de materiale unde puteti gasi toate informatiile despre materialele PASARELA. Catalin Pana - 0746 269 072
Multumesc pentru informatii! Imi puteti spune cum se vinde si la ce pret ajunge?
Pentru o oferta de pret va rog sa ne transmiteti direct o cerere catre adresa de e-mail : officea@artesctc.ro Preturile se calculeaza pe baza dimensiunilor si a altor cateva variabile. Din acest motiv va invit sa ne contactati direct pentru a discuta in detaliu. www.artesctc.ro sau folosind din site categoria cerere oferta.
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.