Aranjare in negru-alb-rosu

Imi place mult cum arata in alb si rosu. Chiar si varianta alb si negru cum e dormitorul in alb si tabloul in alb si negru. Chiar gasisem mai demult un aranjament suedez, nu mai stiu unde l-am recomandat aici pe forum. Pentru cei interesati de scaune pe alb le recomand pe astea: http://www.expert-scaune.ro/scaun-dining-buc-229-alb/ Eu de-astea am, le-am luat acum ceva mai mult timp si toti musafirii sunt incantati de design. Se sta comod in ele. Firma are mai multe magazine, si saltele si mese. In sfarsit, cum spuneam, imi place foarte mult. Cred ca mai corect era aranjare in negru-alb-rosu pentru ca predomina si negrul, alaturi de celelalte 2 culori (in dormitoare ma refer). Foarte frumos.
Sunt foarte bine alese ideile de amenajare, iar tablourile decorative ofera eleganta si caldura incaperii.Va recomand un magazin cu tablouri de vanzare, pe toate temele si dimensiunile, la o calitate exceptionala si preturi minime : www.etablou.ro . Acest site, va ofera si simulare pentru orice spatiu doriti sa-l decorati, fara niciun cost suplimentar.
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.