Amenajarea unei bai de dimensiuni mici

Hey, va rog sa ma ajutati cu cateva sfaturi. Intentionez sa renovez baia apartamentului meu care de altfel este micuta, iar lucrul asta imi da mari batai de cap. Am cateva idei despre cum as vrea sa arate, insa spatiul este limitat si nu stiu ce idei sa folosesc pentru a obtine o incapere pe cat de functionala pe atat de placuta. Ma poate ajuta cineva cu cateva idei pentru a obtine o baie ce va parea mai spatioasa?
cat mai multa lumina si oglinzi - asa va arata mai spatioasa... cat despre functionalitate... dulapuri, dulapioare, rafturi (albe de preferat) si fara masina de spalat
multumesc :)...imi place foarte mult ideea de multa lumina si dulapioare deschise la culoare... partea cu oglinzile mi se pare mai dificila, pentru ca se stropesc foarte repede cu apa si arata "murdar", plus ca mi-e foarte greu sa-i gasesc oglinzii un alt loc mai potrivit decat cel de deasupra chiuvetei :)
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.