Am o masina de spalat ignis ,si de cateva ori am gasit apa dedesupt.Ultima data cand am folosit-o a inceput sa faca niste zgomote aparte si un miros...

am o masina de spalat ignis ,si de cateva ori am gasit apa dedesupt.Ultima data cand am folosit-o a inceput sa faca niste zgomote aparte si un miros suspect in jur. Am oprit-o imediat. Dupa cateva zile am incercat-o sa vad daca intra curent in ea si am dat pe programul de evacuare totala,a mers fara probleme. Intrebarea mea este: se mai poate repara ? este grav ca a curs apa pe sub ea? ce se poate fi stricat la ea? Va multumesc anticipat!
se poate repara,dar detaliaza ca sa stiu care este cauza,daca ai simtit miros poate sa fie mai multe cauze.trebe vazut.dar daca functioneaza si curge apa dedesupt trebe sa chemi un tehnicean.daca as vedea as ti care este cauza.
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.