Am o casa pe care vreau sa termoizolez,cu o suprafata de circa 150m2. 3 geamurimai mari 3 mai mici si 2 usi.cam cat mar costa?

Am o casa pe care vreau sa termoizolez,cu o suprafata de circa 150m2. 3 geamurimai mari 3 mai mici si 2 usi.cam cat mar costa?
Buna ziua. Costul se stabileste in functie de modelul si finisajul ales. Va rugam sa ne oferiti detalii suplimentare la arhitecturale@geplast.ro sau sa ne transmiteti datele dvs de contact. Multumim
Buna ziua, Am casa izolata cu polistiren de 5 cm (insuficient) si doresc sa imbunatatesc aceasta izolatie. M-am gandit sa izolez pe interior anumiti pereti exteriori, dar nu vreau sa pierd mult din spatiu daca se poate. Poate imi recomandati ceva , ca nu lucrez in domeniu, sau poate imi dati alta solutie , exceptie facand reizolarea cu 10 sau 15 cm.Va multumesc!
Buna ziua, daca sunteti interesati de aceste panouri termoizolante, ne puteti transmite datele dvs. de contact la arhitecturale@geplast.ro si un reprezentant va va contacta pentru a va comunica recomandarile in materie de placare exterioara.
Buna seara, Pt. contact: vasileapostol37@yahoo.com. sau 0771239233
Stimate domn, pentru o comunicare mai facila, va rugam sa ne transmiteti datele dvs de contact pentru a va ajuta in gasirea celei mai optime solutii.
Buna seara, Pt. contact: vasileapostol37@yahoo.com. sau 0771239233
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.