Contact

Adresa: Str. Cercelus 26, Sector 3, 031407 Bucuresti
Receptie: Tel: 031 828 01 10. Fax: 021 32 35 515. E-mail: office@spatiulconstruit.ro


Departament Vânzări
 ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Ionut Mircea - Sales & Marketing Manager
E-mail: ionut.mircea@spatiulconstruit.ro

Andreea Moios - Senior Account Manager
Telefon: 031 828 01 13. E-mail: andreea.moios@spatiulconstruit.ro

Cristi Gal - Reprezentant vanzari B2B
Telefon: 031 828 01 12. E-mail: cristi.gal@spatiulconstruit.ro

Mihai Tapardea - Reprezentant vanzari B2B
Telefon: 031 828 01 15. E-mail: mihai.tapardea@spatiulconstruit.ro


  

Departament Editare
 ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Daniel Vasilescu - Director Editare
Mobil: 0724 069 824. E-mail: dan.vasilescu@spatiulconstruit.ro


Iuliana Ioanitescu - Redactor sef
Tel: 031 828 01 17. E-mail: iuliana.ioanitescu@spatiulconstruit.ro


Ana-Maria Cirstian - Senior Editor

Tel: 031 828 01 10. E-mail: ana.cirstian@spatiulconstruit.ro


Claudia Gorunescu - Redactor

Tel: 031 828 01 18. E-mail: claudia.gorunescu@spatiulconstruit.ro