Contact

Adresa: Str. Cercelus 26, Sector 3, 031407 Bucuresti
Receptie: Tel: 031 828 01 10. Fax: 021 32 35 515. E-mail: office@spatiulconstruit.ro


Departament Vânzări
 ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Ionut Mircea - Sales & Marketing Manager
E-mail: ionut.mircea@spatiulconstruit.ro

Andreea Moios - Senior Account Manager
E-mail: andreea.moios@spatiulconstruit.ro

Cristi Gal - Reprezentant vanzari B2B
Telefon: 031 828 01 12. E-mail: cristi.gal@spatiulconstruit.ro


Sofia Cabel - Reprezentant vanzari B2B

Telefon: 031 828 01 13.  E-mail: sofia.cabel@spatiulconstruit.ro


  

Departament Editare
 ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Ana-Maria Cirstian - Redactor-sef

Tel: 031 828 01 10. E-mail: ana.cirstian@spatiulconstruit.ro


Mihai Cojman - Editor

Tel: 031 828 01 10. E-mail: mihai.cojman@spatiulconstruit.ro


Vladimir Dobre - Editor

Tel: 031 828 01 17. E-mail: vladimir.dobre@spatiulconstruit.ro


Claudia Gorunescu - Redactor

Tel: 031 828 01 18. E-mail: claudia.gorunescu@spatiulconstruit.ro


Camelia Diaconu - Redactor

Tel: 031 828 01 18. E-mail: camelia.diaconu@spatiulconstruit.ro