nik50

Membru din: 17-01-2014   |   Nivel:

    10 posturi

     1 - 10 din 10 posturi
    Scris la data: 01 Jul 2014, 21:19
    dupa dizconfortul creat , mizerabil am o intrebare : Doresc informatii suplimentare despre obloanele de lemn , caracteristici , doresc sa cunosc detalii si preturi daca exista si alte modele unde se pot vedea . Multumesc , Nistor
    Scris la data: 01 Jul 2014, 21:15
    ce naiba aveti de ma obligati sa va dau numele si emaiului unui prieteni. Pentru ce va bateti joc. Eu va caut pentru ionteresul meu si al vostru sau nu-i suficient ca va catiu vreti sa fac si publicuitate . Foarte dezamagitor.
    Scris la data: 28 Feb 2014, 12:01
    ok tinem legatura
    Scris la data: 28 Feb 2014, 11:26
    Multumesc pentru raspuns. Cit dureaza un montaj si cit costa ? Multumesc
    Scris la data: 27 Feb 2014, 23:08
    In principiu propuneti Dumneavoastra dimensiunile - din experienta Dvs. - si spuneti va rog si in ce moment al constructiei se poate monta. Casa este in curs de constructie P+1 si cosul va fi la nivelul coamei. Multumesc
    Scris la data: 27 Feb 2014, 23:08
    In principiu propuneti Dumneavoastra dimensiunile - din experienta Dvs. - si spuneti va rog si in ce moment al constructiei se poate monta. Casa este in curs de constructie P+1 si cosul va fi la nivelul coamei. Multumesc
    Scris la data: 26 Feb 2014, 21:10
    Multumesc. Bugetul nu imi permite dar, ramane in atentie.
    Scris la data: 25 Feb 2014, 19:45
    Doresc sa cunosc mai multe despre system audio de exterior si pret. Multumesc
    Scris la data: 25 Feb 2014, 19:22
    Urmeaza sa construiesc o casa in Brasov . Doresc sa cunosc la ce pret poate sa ajunga un cos pentruun semineu Montat laparterul casei P+1.Multumesc
    Scris la data: 13 Feb 2014, 17:21
    doresc o oferta de SPA pana in 6000euro inclusiv montajul la Brasov care sa contina si aromoterapie printer altele , montata la interior subteran la etaj deasupra garajului - lucrare in constructive. De uz privat. Multumesc
     1 - 10 din 10 posturi
    Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
    Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

    Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

    Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

    Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.