Teodor Radu

Membru din: 22-11-2011   |   Nivel:

    4 posturi

     1 - 4 din 4 posturi
    Scris la data: 29 Mar 2018, 09:31
    Buna ziua, Astept sa ma contactati. Eu nu am nicio data de contact a Dvs. Cu stima,
    Scris la data: 27 Mar 2018, 15:05
    Buna ziua. Pentru a va da un sfat competent am nevoie de mai multe informatii. Putem discuta pe e-mail : office@reximaco.ro sau telefonic 0722 285 638.Daca doriti puteti sa-mi trimiteti cateva foto cu problemele si alte observatii pe care le-ati facut apoi va contactez pentru alte detalii daca este necesar. Radu Teodor
    Scris la data: 27 Oct 2014, 09:45
    Ar trebui sa vorbim la telefon pentru detalii. Cu stima, Radu Teodor 0722 285 638
    Scris la data: 17 May 2014, 08:45
    Se poate rezolva foarte simplu. In momentul in care se poate intra in camin si apa nu mai curge ( o perioada fara ploi pentru a putea lucra fara sa va udati ) se prepara un mortar de ciment nisip ( 1 parte ciment, 2 parti nisip ) in care se introduce un aditiv XYPEX ADMIX C-1000 in proportie de 3% fata de cantitatea de ciment, cu care se umple golul din jurul conductelor cu formarea unui guler ce va asigura si etansarea pe acestea. Costul unui astfel de tratament este de ordinul a 10 - 20 lei. Dupa intarire va trebui sa udati aplicatia inca 7 - 8 zile.
     1 - 4 din 4 posturi
    Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
    Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

    Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

    Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

    Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.