scorpionmale

Membru din: 03-04-2013   |   Nivel: ★★

    13 posturi

     1 - 13 din 13 posturi
    Scris la data: 08 Apr 2013, 11:02
    Cum preferi, dar de mana nu vezi in 3D ce ti-a iesit, nu vezi cum sta mobila si o sa realizezi dupa ce termini ca nu este vrei tu dupa ce ai cheltuit o gramada de bani. :-) O zi buna!
    Scris la data: 07 Apr 2013, 18:33
    Este mult mai usor si mai practic sa va procurati softurile respectica care se adreseaza utilizatorilor fara experienta in proiectare. Exista si softuri de invatare interactive scris si video, dar deocamdata in limba engleza (asa se poate exersa si invatarea limbii astfel incat sa fiti eligibili pentru orice tip de angajator. Vedeti in lin-ul trimis descrierea softului si preturi.
    Scris la data: 07 Apr 2013, 18:17
    Vezi aici, poti descarca si varianta trial sa vezi daca poti realiza.
    Scris la data: 07 Apr 2013, 17:53
    Pai poti vedea din versiunea de incercare. Dar eu spun ca merita toti banii, in plus poti castiga "ajutand" pe altii sa-si amenajeze baile si bucatariile.
    Scris la data: 03 Apr 2013, 14:55
    Suna la TurboCAD Project SRL 0744553378. Acolo poti afla toate detaliile legate de dvr-uri , camere, etc...
    Scris la data: 03 Apr 2013, 14:52
    Poti incerca cu softul urmator, este usor de folosit si iti poti pune in practica orice gandesti si vrei sa faci. Daca iti va place il poti recomanda.
    Scris la data: 03 Apr 2013, 14:51
    Poti incerca cu softul urmator, este usor de folosit si iti poti pune in practica orice gandesti si vrei sa faci. Daca iti va place il poti recomanda.
    Scris la data: 03 Apr 2013, 14:50
    Poti incerca cu softul urmator, este usor de folosit si iti poti pune in practica orice gandesti si vrei.
    Scris la data: 03 Apr 2013, 14:45
    Poti incerca cu un soft de amenajari interioare , gen cel care ti-l trimit in link.
    Scris la data: 03 Apr 2013, 14:21
    Simplu, incerci cu unul din softurile de aici si este ca si rezolvat. Este in 3D si vezi in timp real cum va arata, in plus poti arat si muncitorilor ce vrei sa faci. Daca o sa iti placa , il poti recomanda.
    Scris la data: 03 Apr 2013, 14:18
    Este foarte simplu, incearca sa faci asa cum iti place tie cu softul de la link-ul trimis. Este usor de folosit si cred ca iti poate indeplini orice dorinta. Daca o sa iti placa recomanda-l mai departe.
    Scris la data: 03 Apr 2013, 13:59
    Cred ca este foarte usor daca folositi acest software. Bine pe site puteti gasi si solutii mai cuprinzatoare decat atat, dar oricum va este de un real ajutor ca puteti vedea imediat cum arata in 3D. Bafta la lucrari.
    Scris la data: 03 Apr 2013, 13:57
    Iti pot recomanda un soft pentru amenajri interioare si asa poti amenaja cum vre casa, fara probleme. Am vazut si aici ceva, usor de folosit din care am citit si cu siguranta il poti folosi in ceea ce ai tu nevoie.
     1 - 13 din 13 posturi
    Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
    Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

    Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

    Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

    Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.