Am facut comanda la o firma Sopeso Prodcom Impex, pentru o mobila de bucatarie. Am gasit firma respectiva pe internet unde au si un fel de site cu prezentarea produselor. Au venit si mi-au luat masuratori si ne-am inteles initial la detalii. In final, in momentul in care mi-a fost adusa mobila acasa, am gasit un wenge cu blat total diferit de modelul mobilei (alb cu wenge). "Domnul" Neagu Dragomir, care s-a ocupat de realizarea mobilei nu a avut amabilitatea de a ma intreba daca sunt de acord cu asa ceva. In schimb s-a gandit sa taie direct blatul cu forma de chiuveta. Ideea este ca acum nu vrea sa imi dea alt blat (inteleg ca wenge-le respectiv nu se gaseste la fel si blat, si foaia de pal din care mi-a realizat mobila...insa i-am cerut sa imi aduca altul alb. Bineinteles ca nu vrea sa imi dea altul cu motivul ca deja l-a taiat pe cel wenge pe care mi l-a dat si nu mai are ce face cu el. De asemenea cei din firma Sopeso Prodcom, mi-au dat mobila cu multe defecte, gauri date care au afectat parti vizibile, imbinari foarte urate cu margini roase. Daca initial i-am zis ca mobila sa fie predominant alb cu margini wenge, el mi-a facut total invers..cel mai probabil a comandat doar wenge si albul si l-a facut din resturi, pe care le avea pe la atelier (si mi-a dat motivul ca nu isi aminteste sa fi discutat despre model, ca s-a gandit el sa il faca asa...). Factura nu am primit de la firma respectiva, domnul respectiv a facut o conventie cu mine (spunandu-mi ca la factura se adauga TVA-ul). Acum nu stiu cum sa procedez cu aceasta firma, dezamagirea este totala, cel mai probabil nu am ce sa mai fac avand in vedere ca mobila a fost platita si ridicata de altcineva de acolo, care nu a verificat toate aceste detalii. Se pare ca in ziua de azi sunt mult prea multi nesimtiti in lumea asta, care nu tin cont de nimic pentru a face rost de bani