Fabrica: Bistrita/Bistrita-Nasaud  |  Statutul comercial: Producator

Fabrica

Localitate: Bistrita
Judet: Bistrita-Nasaud
Adresa: Parc Industrial Teraplast, DN 15A (Reghin Bistrita), km 45 + 500, 427298 (vezi pe harta)
Telefon: 0374 46 15 29
Fax: 0263 23 12 21
Email: office@teraplast.ro | reclamatii@teraplast.ro | recycling@teraplast.ro

Vanzari profile tamplarie

Persoana de contact
Nume: Valentin Nastase
Functie: Zona Centru
Telefon: 0748 59 00 06
Email: valentin.nastase@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Silviu Toma
Functie: Zona Nord
Telefon: 0757 10 16 91
Email: Silviu.toma@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Irinel Nemtoiu
Functie: Zona Sud - Est
Telefon: 0752 10 16 33
Email: irinel.nemtoiu@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Sorin Dincă
Functie: Zona Sud - Vest
Telefon: 0752 10 16 32
Email: sorin.dinca@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Valentin Rosu
Functie: Zona Vest & Serbia
Telefon: 0752 10 16 25
Email: valentin.rosu@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Aurel Pop
Functie: Zona Est & Republica Moldova
Telefon: 0752 31 70 78
Email: aurel.pop@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Romeo Savin
Functie: Ungaria
Telefon: 0757 09 99 94
Email: romeo.savin@teraplast.ro

Vanzari Instalatii & Amenajari

Persoana de contact
Nume: Bogdan Dinca
Functie: Zona Sud
Telefon: 0752 10 16 48
Email: bogdan.dinca@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Iulian Danaila
Functie: Zona Est
Telefon: 0752 10 16 02
Email: iulian.danaila@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Razvan Pintican
Functie: Zona Nord
Telefon: 0752 10 15 82
Email: razvan.pintican@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Mircea Duduia
Functie: Zona Vest
Telefon: 0752 10 15 70
Email: mircea.duduia@teraplast.ro
Persoana de contact
Nume: Nicolae Toma
Functie: Teava Politub
Telefon: 0755 04 08 82
Email: nicolae.toma@teraplast.ro