Casele din lemn la cheie

as dori sa ma interesez mai indeaproape despre toata afacerea asta cu case din lemn la cheie! preturile mi se par mult prea mari pt efectuarea lor cu tot cu materiale poate cineva sami dea un link sau ceva mai multe informatii despre ce implica un asemenea proiect ma gandesc ca eu vin cu terenu apoi imi fac fundatia si apoi de restu se ocupa o anumita echipa cu casa dar la o casa de 120 de m2 toate astea ar ajunge la 100000 de euro cu racordari cu toate ca sa nu fiu inteles gresit as dori sa imi fac o asemenea casa dar as dori sa stiu mai multe despre proiectele acestea va multumesc anticipat
de ce nu optati pentru casa din containere? este mobila, se efectueaza la cererea clientului , nu necesita autorizatii samd.Daca sunteti interesat trimiteti o cerere de oferta la office@blockbox.ro sau tel 0722587225
Poate te ajuta acest link. http://www.dornaecohouse.ro/ro/
Buna ziua, Nu cred 100000de euro este suma pentru o casa din lemn de 120mp, cu atentie si documentare se poate salva chiar si 25-30% din aceasta suma. Link-ul domului Cornel fiind o varianta buna dar mai sunt multe altele. Cautare simpla pe google. cerere de oferte Poate ne impartasiti si noua ce ati gasit si la ce preturi. Succes!
Linkuri
Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.