Acoperis tigla metalica Caretta Constanta - SC. EUROTIGLA SRL Am fost foarte dezamagita de " oferta" acestei firme, brand national. Sa nu va lasati momiti de oferta generoasa, daca nu ati montat niciodata acoperis vorbiti cu un constructor, sa va faca acesta necesarul, ulterior cand vine reprezentantul sa masoare acoperisul , il puneti sa va semneze in 2 exemplare faptul ca acoperisul este realizat la data efectuarii masuratorilor. Dupa ce primiti oferta, de ex. La Caretta mi-a comunicat pretul verbal, nu oameni buni, cereti oferta scrisa care sa contina toate elementele necesare acoperisului dvs, si in cunostinta de cauza sa achitati. Eu am luat teapa, pe romaneste, de la aceasta firma, aveti mare grija cand luati marfa de la Caretta! Va recomanda o persoana pagubita. Dupa ce am luat marfa am constatat ca imi mai trebuie tigla metalica, sort, jgheaburi, carlig, etc, care au umflat factura si a ajuns la acelasi pret pe care l-a oferit firma concurenta!!! Mare atentie, sunt foarte smecheri, va ofera marfa insuficienta si deoarece accesoriile nu se potrivesc de la un sistem la altul mizeaza pe faptul ca vei fi nevoit sa apelezi la ei in continuu... Pretul ajunge la un nivel chiar mai mare decat cel pe care l-am solicitat de la dedeman - tigla lindab cu reducere 20%!