Dorim sa instiintam pe aceasta cale fostii si potentialii client ai firmei noastre, SC EUROTIGLA SRL, fostul pertener Caretta pt Constanta, ca ne gasiti la aceeasi adresa, respectiv Bdul Aurel Vlaicu nr 144, vis-à-vis de Balck Sea, cu intrare din sensul giratoriu. Ne-am extins, si incepand cu anul 2017, am inchis parteneriatul cu Caretta si suntem partenerii unui brand national puternic, care produce tigle metalice de calitate superioara. Parteneriatul cu Wetterbest® ne permite comercializarea unei game mult mai variate de produse, la standarde europene. Va rugam sa ignorati instiintarile primite de la SC REAL ALOE SOLUTION SRL, nou deschisa in Constanta, actualul partener Caretta, ai carei angajati transmit informatii false despre noi (cam am fi in faliment, insolvabilitate, ca am fi neseriosi, etc, etc..), si isi asuma experienta noastra in comercializarea si montajul produselor Caretta in aceasta zona. Mai mult, unul dintre angajatii acestei firme a comandat marfa de la noi, pe care a refuzat-o apoi in momentul in care marfa i-a ajuns in fata casei – avertizam pe alti vanzatori de tabla din Constanta ca pot pati la fel. Pe clienti ii avertizam ca SC REAL ALOE SOLUTION SRL face oferte cu materiale in plus, pe care nu le mai primeste retur. Comportamentul angajatilor acestei firme spune multe despre seriozitatea si politica de vanzare a SC REAL ALOE SOLUTION SRL. Pacat de cei 6 ani in care am investit timp si efort pentru promovarea acestui brand.