Dany_75

Membru din: 19-03-2013   |   Nivel:

    3 posturi

     1 - 3 din 3 posturi
    Scris la data: 09 Nov 2014, 21:25
    buna seara ...din pacate din cauza complexitatii proiecului ( echipa de meseriasi ma lasat in ceasul al 12-lea) am fost nevoit sa aman inceperea lucrarilor si nici pe ,,spatiul construit " nu am mai intrat sa vad raspunsurile la intrebarea mea.... oricum va multumesc mult si am sa atasez proiectul subsolului si in colaborare cu dv sper sa gasesc solutia ideala pentru hidroizolare
    Scris la data: 09 Nov 2014, 20:36
    mutumesc mult
    Scris la data: 19 Jan 2014, 09:39
    Buna ziua .... ma numesc Dani si ....doresc inceperea unei constructii S+P+M si vreau sa impermeabilizez betonul pentru subsol in masa (direct din statia de betoane)...am ceva informatii despre un produs care se numeste radimix......ce imi recomandati????....astept opinii si idei si pe adresa de E-mail,,andreianadaniel@yahoo.com"...va multumesc anticipat
     1 - 3 din 3 posturi
    Pentru noi, confidențialitatea dvs. este importantă
    Portalul spatiulconstruit.ro folosește cookies pentru a asigura funcționalitatea și securitatea site-ului, pentru a personaliza conținutul și modul de interacțiune, pentru a oferi facilități de social media și pentru a analiza modul în care este utilizat site-ul. Aceste cookies sunt stocate și prelucrate, de către noi sau partenerii noștri în conformitate cu toate reglementările în vigoare și toate standardele de confidențialitate și securitate actuale.

    Vă rugăm să rețineți că este posibil ca anumite prelucrări ale datelor dumneavoastră cu caracter personal să nu necesite consimțământul dumneavoastră, dar vă puteți exprima acordul cu privire la prelucrarea realizată de către noi și partenerii noștri conform descrierii de mai sus utilizând butonul SUNT DE ACORD de mai jos.

    Navigând în continuare, vă exprimați acordul implicit asupra folosirii cookie-urilor.

    Mai multe detalii despre politica noastră de confidențialitate aflați aici: https://www.spatiulconstruit.ro/politica-de-confidentialitate.